آزمون سئو و بهینه سازی وب سایت

عنوان آزمون مدت زمان تعداد سوالات برگزاری
سئو و بهینه سازی وب سایت 20 دقیقه 40 سوال شروع آزمون

آزمون سئو و بهینه‌سازی وب سایت، یک ابزار ارزیابی است که شما سطح دانش خود را بسنجید. با کمک این آزمون متوجه خواهید شد که در چه مباحثی ضعف دارید تا به تقویت این نقاط بپردازید و در چه مباحثی قدرتمند هستید. این آزمون شامل سوالاتی منتخب از سازمان فنی حرفه ای می باشد. 

بعد از اتمام آزمون سئو شما یک ایده کلی از دانش سئو خود خواهید داشت. قبل از شروع آزمون به نکات زیر دقت کنید:

هدف از شرکت در آزمون آنلاین سئو چیست؟

معمولاً این آزمون‌ها برای ارزیابی دانش و مهارت شما در زمینه سئو سایت می باشد که شما پس از شرکت در آزمون نتوجه خواهید شد که در چه سطحی قرار دارید. همچنین بعد از شرکت در این آزمون آنلاین متوجه خواهید شد که آیا به شرکت در دوره و کلاس جهت افزایش دانش خود نیاز می باشد یا خیر.

آیا در صورت ناموفقیت در آزمون، می‌توان دوباره آن را امتحان کرد؟

بله شما میتوانید چندین بار در آزمون آنلاین سئو و بهینه سازی، وب سایت دارکوب شرکت نمایید. همچنین، در صورتی که شما به دلایلی در آزمون ناموفق بودید، پیشنهاد می‌شود تا فیلم های آموزشی را ببینید و یا در دوره های حضوری و غیر حضوری آموزشگاه دارکوب، جهت افزایش مهارت خود شرکت نمایید.

آیا آزمون سئو برای همه سطوح دانشی مناسب هستند؟

به طور کلی هدف از این آزمون ها سنجیدن میزان دانش در زمینه SEO و ارزیابی تخصصی سئو سایت است. پس برای شرکت در این آزمون ها نیاز نیست تا در ابتدا دانش کامل را داشته باشید. اما لازم است بدانید که اگر سطح پایینی در برنامه نویسی دارید بعد از شرکت در این دوره نمره کمی دریافت خواهید کرد.

آیا این آزمون‌ها رایگان هستند؟

بله شما میتوانید در وب سایت دارکوب به رایگان از این آزمون های رایگان استفاده کنید و سطح دانش خود را بسنجید. در صورتی که نیازمند مدرک سئو هستید می بایست در دوره‌های سئو آموزشگاه دارکوب ثبت نام کرده و در انتهای دوره به سازمان فنی حرفه ای معرفی شوید و مدرک بین المللی سئو دریافت کنید. 

تعداد سوالات و مدت پاسخگویی به سوالات آزمون آنلاین سئو و بهینه سازی وب سایت چقدر است؟

تعداد سوالات آزمون آنلاین سئو و بهینه سازی وب سایت 40 عدد است و مدت زمان پاسخگویی به این سوالات 20 دقیقه. شما میتوانید کاملا رایگان و به صورت آنلاین تنها در 20 دقیقه سطح دانش خود را ارزیابی کنید.

چطور می تونم کمک کنم؟
مشاوره آنلاین