درباره

مجموعه دارکوب کار خود را از سال 1381 در زمینه خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت ها آغاز نموده است. شرکت طراحی وب سایت دارکوب مفتخر است در بیش از یک دهه فعالیت خود حدود 3000 وب سایت طراحی و بهینه سازی نماید. در همین راستا این مجموعه برای پیش برد اهداف شرکت، آموزشگاه خود را تاسیس نموده است.

شرکت دارکوب در سال 1398 به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد و توانست رتبه 4 را از سوی شورای عالی انفورماتیک به دست بیاورد. این مجموعه دارای مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و همچنین دارای مجوز نشر دیجیتال بر خط از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

آموزشگاه دارکوب به صورت تخصصی به برگزاری دوره های طراحی وب سایت و سئو پرداخته است. همچنین در آینده ای نزدیک قصد برگزاری دوره های مربوط به دیگر حوزه ها نظیر؛ برق، مکانیک، عمران و … دارد. آموزشگاه دارکوب دارای مجوز تاسیس از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. در همین راستا بعد از پایان دوره ها به دانش آموختگان گواهینامه پایان دوره از سازمان فنی و حرفه ای اعطاء می گردد. دوره های تخصصی که در آموزشگاه دارکوب برگزار می شوند عبارتند از:

  • آموزش طراحی قالب وردپرس
  • آموزش JavaScript & jQuery & Ajax
  • آموزش طراحی قالب جوملا
  • آموزش PHP و MYSQL
  • آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت
  • آموزش طراحی سایت ریسپانسیو

دانش آموختگان بعد از پایان دوره ها این فرصت را دارند که عناوین شغلی مناسب خود را بدست بیاورند. آموزش در محیطی کاملا حرفه ای و به صورت عملی می باشد و در صورت نیاز شرکت، از میان دانش آموختگان ممتاز، کار آموز و درصورت صلاحیت کافی نیروی کار، جذب می گردد.

 

چطور می تونم کمک کنم؟
مشاوره آنلاین