آموزش طراحی سایت (HTML & CSS)

پایه و اساس طراحی وب سایت HTML و CSS است.

طراحی وب سایت در سال های اخیر طرفداران زیادی به دست آورده است.به همین دلیل بسیاری از افراد در فکر یادگیری دانش طراحی وب سایت هستند.

با توجه به تغییرات پیش آمده در تبلیغات و بازاریابی، تمامی کسب و کار ها به سمت آنلاین شدن پیش می روند. یکی از مهمترین بستر هایی که می توان در آن به کسب درآمد پرداخت، وب سایت ها هستند. وب سایت های مختلف در سال های اخیر به یک منبع درآمد غنی برای صاحبانشان تبدیل شده اند. به همین دلیل خدمات طراحی سایت مشتریان بسیاری به دست آورده است. شما می توانید با یادگیری طراحی سایت بازار کاری برای خود راه اندازی کنید. دانش طراحی وب سایت یه مهارت جهانی است و با یادگیری آن می توانید در هر نقطه از جهان به فعالیت بپردازید. به شرط آنکه در این کار کاملا حرفه ای باشید.

HTML و CSS پایه و اساس طراحی وب سایت هستند. با این زبان های نشانه گذاری متن می تواند کد هایی ایجاد نمود که در صفحات وب ویژگی هایی پدید آیند. دنیای وب، جهان پیچیده ای است که در آن رقابت بسیار بالا می باشد. برای آنکه بتوانید در این حوزه جایگاهی داشته باشید، باید دانش خود را در هر زمان بروز کنید.

مزیت شرکت در دوره های آموزشی دارکوب

یکی از دوره های آموزش حضوری در آموزشگاه دارکوب، آموزش HTML, CSS می باشد. شرکت در این دوره ها، مزیت زیادی به همراه دارد. بسیاری از آموزشگاه ها در سطح شهر به آموزش دوره های مختلف می پردازند اما آموزشگاه هایی که به صورت تخصصی فقط به آموزش دوره هایی خاص بپردازند بسیار کم می باشند.

آموزش در دارکوب این مزیت را دارد که شما در یک مجموعه کاملا حرفه ای، طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت را فرا می گیرید. مجموعه دارکوب مفتخر است از سال 1381 تا به امروز بیش از 3000 پروژه طراحی و بهینه سازی وب سایت را با موفقیت انجام داده است. این مجموعه دارای مجوز رسمی فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و مجوز نشر دیجیتال بر خط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین دارای رتبه 4 از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد. همچنین آموزشگاه دارکوب دارای مجوز تاسیس از سازمان فنی و حرفه ای است.

به این ترتیب بعد از پایان هر دوره از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما یک مدرک پایان دوره اعطاء می گردد.

HTML, CSS

Hyper Text Markup Language یک زبان نشانه گذاری متن می باشد. این زبان، زبان استاندارد صفحات وب است. در صفحات وب بخش های مختلفی وجود دارد. از فیلم و عکس تا آیکون ها و متن ها از ویژگی صفحات وب هستند. برای ایجاد نمودن این ویژگی ها باید از کدهای HTML و تگ های آن استفاده نمود.

آموزشگاه دارکوب

HTML یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه یک رابط است که می تواند با زبان های پیشرفته برنامه نویسی نظیر asp, php ارتباط برقرار کند. فراگیری این زبان به هیچ عنوان دشوار نیست، با یادگیری کد ها و تمرین بسیار می توان به آن مسلط شد. در نتیجه می توانید به راحتی یک صفحه از وب را طراحی کنید. تسلط به تگ های این زبان بسیار با اهمیت است. به عنوان مثال برخی از تگ های HTML مربوط به بهینه سازی صفحات وب هستند که یک طراح وب حرفه ای باید با آنها آشنا باشد. طراح باید قالب سایت را از ابتدا کد نویسی کند. استفاده از قالب و کد های آماده برای طراحی یک سایت به هیچ عنوان مورد پسند نیست.

Cascading Style Sheets یا CSS مربوط به صفحه آرایی و استایل دهی صفحات وب می باشد. ساختار صفحات اینترنتی با HTML تعیین می شود، رنگ ها ، اندازه ها، حاشیه ها، فونت ها و از این قبیل اجزای صفحات وب نیز توسط CSS تعیین می گردد. کاربرد CSS بسیار متنوع است شما می توانید با این کد ها پیج های وب را Responsive نمایید و همچنین قابلیت های جذاب بیافزایید.

آموزشگاه دارکوب

HTML, CSS پایه و اساس طراحی و توسعه وب سایت ها هستند. توسعه دهندگان Front-end , Back-end باید با این پایه و اساس آشنا باشند. درک این کد ها برای طراحی وب سایت های ایستا و داینامیک لازم و ضروری می باشد.

اگر قصد طراحی وب سایت دارید باید آموزش خود را از HTML , CSS آغاز کنید. در هر مرحله ای از طراحی وب سایت به این کد ها نیاز خواهید داشت.

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می ‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است